MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

WYPRZEDAŻ MEBLI Z EKSPOZYCJI !


ID: KE058
<< 

CENA
Oferta ważna do 19-10-2018
  
Wymiary: szerokość 240cm, wysokość 90cm, głębokość: 64cm.

WYPRZEDAŻ MEBLI !

Spraw sobie wyjątkowy prezent za pół ceny!

Wyjątkowa zabudowa kuchenna w stylu francuskim w matowym kolorze szarym z białymi akcentami. Wykonana z drewna sosnowego/ płyty mdf. Górne szafki mają fazowane szybki, szafka nad okapem to dodatkowa przestrzeń. Dolna część to dwie szafki po bokach a na środku jest miejsce na piekarnik. Piekarnik widoczny na zdjęciach nie jest wliczony w cenę. Blat z drewna dębowego, bielony, pięknie kontrastuje i nadaje szyku. Pod blatem mamy trzy szuflady z prowadnicami komfortowymi. Idealne rozwiązanie dla małej kuchni w której chcemy zachować stylowy klimat!

wymiary górnej części:  243cm szer. x 50cm głęb. x 117cm wys.
wymiary dolnej części:  238cm szer. x 64 głęb x 90cm wys.


podane wymiary są maksymalnymi, jest to wymiar mebla z jego zdobieniami

cena:   12.400 zł   7.400 zł

Istnieje możliwość dorobienia szafek aby powiększyć komplet.

Kuchnia jest w bardzo dobrym stanie. Można ją obejrzeć na miejscu - zapraszamy do naszej wzorcowni w Wieliszewie. Meble na żywo wyglądają jeszcze ładniej!


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.SESJA KOLEKCJI EXCLUSIVE


AKTUALNOŚCI
  12.10.2018
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. Modlińska 11
tel. 888 44 11 44
Zapraszamy do wzorcowni w Wieliszewie - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00.
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry
Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar: kredensy, biblioteki, szafy, sypialnie, stoły i zabudowy kuchenne. Bezpłatne projekty i wizualizacje.