MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

Biurko Amber Nowoczesne


ID: BI011
<<          >>

CENA
Oferta ważna do 19-11-2018
  
Wymiary: szerokość 200cm, wysokość 78cm, głębokość: 75cm.
     Opcja dodatkowa:


      546,- zł

Nowoczesna propozycja biurka wykonanego z drewna dębowego i płyty MDF. Niezwykle nietypowy i stylowy mebel zachwyca każdego miłośnika dobrego stylu. Połączenie klasyki z minimalizmem, wprowadza do Twojego domu estetyczność i funkcjonalność. Cena biurka podana jest za prowadnice szuflad drewniane lub na prowadnicach rolkowych. Jeśli szuflady na prowadnicach komfortowych z dociągiem BLUM należy doliczyć 182,- za jedną szufladę.


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.SESJA KOLEKCJI EXCLUSIVE


AKTUALNOŚCI
  12.10.2018
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. Modlińska 11
tel. 888 44 11 44
Zapraszamy do wzorcowni w Wieliszewie - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00.
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry
Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar: kredensy, biblioteki, szafy, sypialnie, stoły i zabudowy kuchenne. Bezpłatne projekty i wizualizacje.