MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK – meble drewniane
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik
Fabryka Mebli Kanownik


Od niemal dwudziestu lat zajmujemy się produkcją drewnianych mebli, drzwi i elementów wyposażenia wnętrz. Tworzymy je z pasją zadowalając przeróżne gusta naszych klientów, którzy pragną cieszyć się posiadaniem wyjątkowych i unikalnych mebli. Każda kolekcja jest owocem naszych fascynacji, którymi chcemy podzielić się również z Państwem dbając jednocześnie o satysfakcję i zadowolenie najbardziej wymagających klientów.

Oryginalny  design w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że  nasze produkty można śmiało określić mianem mebli na lata, które nigdy się nie znudzą. Do produkcji używamy wyselekcjonowanych gatunków drewna najwyższej jakości. Nowoczesne technologie i zastosowanie ekologicznych lakierów i materiałów wykończeniowych czynią naszą produkcję przyjazną dla środowiska. W ostatnim czasie dzięki dotacji ze środków unijnych mogliśmy zmodernizować linię produkcyjną a tym samym podwyższyć jakość naszych produktów.

Naszą specjalizacją jest produkcja i montaż mebli stylowych jak również nowoczesnych na wymiar oraz drzwi według własnych projektów, każdorazowo stworzonych wspólnie z klientami oraz na podstawie projektów zewnętrznych, zleconych. Produkujemy również serie kolekcji mebli dla sieci sklepów AlmiDecor.com oraz House&More. Nasze meble i elementy wyposażenia wnętrz można również spotkać w ekskluzywnych hotelach oraz w sklepach przeróżnych branż. Część naszej produkcji trafia na rynek belgijski, holenderski i francuski gdzie również gwarantujemy dostawę i montaż.GODZINY OTWARCIA WZORCOWNI


AKTUALNOŚCI
  29.08.2022
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. K.K.Baczyńskiego 7
Zapraszamy do wzorcowni w Wieliszewie - od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry

Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar. Zapewniamy wsparcie projektowe.