MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK – meble drewniane
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

Stylowa szafka RTV Wirginia


ID: TV013
<<          >>
Stylowa szafka RTV Wirginia
CENA
Oferta ważna do 16-07-2024
  
Wymiary: szerokość 120cm, wysokość 63cm, głębokość: 50cm.

Meble z kolekcji Wirginia nawiązują do francuskiego stylu i klasycznego, ponadczasowego wzornictwa. Blat, plecy oraz półki zrobione są z drewna dębowego wybarwionego w ciemnym, szaro-niebieskim kolorze. Korpus mebla zrobiony z gładkiego drewna olchowego malowany jest na neutralny, jasno szary kolor. Odważny kolor na blacie wspaniale łączy się z jasno szarą konstrukcją mebla. Charakteru nadaje również efekt postarzania i sztucznego kornika który widzimy na matowo wykończonym blacie oraz półkach. Ryflowane plecy mebla dodają mu klasy i lekkości.

 

Stylowa szafka RTV Wirginia to mebel który dobrze zagra w każdym wnętrzu. W nowoczesnym otoczeniu będzie mocnym, stylowym akcentem. W typowo angielskiej rezydencji natomiast wniesie nieco świeżości. Ta szafka TV nie jest meblem oczywistym. Klasyczne, ponadczasowe detale podkreśla odważe zestawienie kolorów. Kolekcja Wirginia to świetna propozycja dla odważnych osób które lubią klasyczne wnętrza.

 


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)
OKUCIA: Uchwyty meblowe SIRO (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.WAŻNA INFORMACJA


AKTUALNOŚCI
  12.07.2024
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. K.K.Baczyńskiego 7
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry

Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar. Zapewniamy wsparcie projektowe.