MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK – meble drewniane
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

Biurko dębowe stylowe Vieux


ID: BS002
<<          >>

CENA
Oferta ważna do 20-07-2024
  
Wymiary: szerokość 185cm, wysokość 78cm, głębokość: 80cm.
     Opcja dodatkowa:


      ,- zł

W każdym gabinecie czy funkcjonalnej pracowni niezbędne jest komfortowe miejsce do pracy. Drewniany mebel będzie świetnym rozwiązaniem jeśli oprócz funkcjonalności zależy nam również na niebanalnym, stylowym wyglądzie. Biurko Vieux to przykład ponadczasowego, wysmakowanego mebla który dobrze zgra się zarówno z klasycznym jak i nowoczesnym stylem pomieszczenia.

 

Wygodne biurko powinno mieć dużo miejsca na blacie oraz sporo przestrzeni na fotel. Praktyczne są również szuflady w których łatwiej jest poukładać rzeczy potrzebne do codziennej pracy. W wąskiej szufladzie mieszczącej się pośrodku biurka możemy umieścić często wykorzystywane drobiazgi. Za drzwiczkami odnajdą swoje miejsce teczki lub segregatory.

 

Ponadczasowe biurko detalami musi nawiązywać do cenionej klasyki. Biurko wykonane jest z drewna dębowego. Prosta, stylowa forma podkreślona jest dekoracyjnymi frezowaniami na rantach mebla oraz na jego drzwiczkach i szufladach. Boki oraz tył biurka są ładnie wykończone tak aby mebel dobrze prezentował się z każdej strony. Klasyczne biurko ustawione na środku pokoju będzie jego ozdobą i zachwyci każdego miłośnika dobrego stylu.

 

Biurko możemy zaplanować z myślą o własnych potrzebach. W miejsce drzwiczek możemy wstawić szuflady. Dobrym pomysłem jest także dostęp do biurka z dwóch stron przy zastosowaniu czterech par drzwiczek, dwóch z przodu oraz dodatkowo dwóch z tyłu. Stalowe gałki możemy wymienić na wygodne uchwyty.


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)
OKUCIA: Uchwyty meblowe SIRO (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.WAŻNA INFORMACJA


AKTUALNOŚCI
  12.07.2024
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. K.K.Baczyńskiego 7
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry

Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar. Zapewniamy wsparcie projektowe.