MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK – meble drewniane
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

Kredens prowansalski Lavender


ID: BS005
<<          >>

CENA
Oferta ważna do 20-07-2024
  
Wymiary: szerokość 123cm, wysokość 230cm, głębokość: 55cm.

Prowansalski styl nawiązuje do domowego ciepła i sielskiego klimatu. Wnętrza komponowane w tym stylu są przytulne, pełne drewnianych mebli i naturalnych materiałów. Króluje przyjemna dla oka, pastelowa kolorystyka. W takim pomieszczeniu poczujemy się niezwykle komfortowo.

 

Meble prowansalskie wyglądają jak sprzed lat. Widoczne oznaki starzenia dodają meblom uroku i szlachetności. Meble w tym stylu mają widoczne przetarcia a brązowa patyna imituje kurz i podkreśla naturalny materiał jakim jest drewno. Przestronny kredens czy wysoka przeszklona witryna to świetny pomysł aby nadać wnętrzu prowansalskiego klimatu.

 

Kredens Lavender to klasyczny przykład prowansalskiego mebla. W dolnej części za drzwiczkami znajdziemy półkę. Tą przestrzeń możemy wykorzystać na obrusy lub codzienną zastawę. Górna część ma drzwiczki z szybami. Wspaniale będą się tam prezentować nasze rodowe kryształy czy porcelanowe pamiątki. Szare, drewniane plecy mebla są zrobione z drewna dębowego i mają urokliwe nacięcia. Ciemne wnętrze w połączeniu z białym korpusem mebla tworzy jednolitą całość która prezentuje się niezwykle klimatycznie. Taki mebel nada niepowtarzalnego uroku każdej jadalni.

 

W kolekcji Lavender znajdują się także:


- Fotel

- Komoda

- Krzesło

- Stół 160cm

- Stół 180cm

- Stół 210cm

- Stół 240cm

- Szafka RTV 100cm

Szafka RTV 120cm

 


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)
OKUCIA: Uchwyty meblowe SIRO (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.WAŻNA INFORMACJA


AKTUALNOŚCI
  12.07.2024
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. K.K.Baczyńskiego 7
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry

Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar. Zapewniamy wsparcie projektowe.