MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK – meble drewniane
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

Stół drewniany czarny Constancia


ID: ST020
<<          >>

CENA
Oferta ważna do 27-07-2024
  
Wymiary: szerokość 140 / 228cm, wysokość 78cm, głębokość: 140cm.

Wyjątkowy rozkładany stół glamour o niespotykanej formie. Stworzony przez polskiego projektanta, tworzącego na co dzień meble dla klientów z Francji, Niemiec, Belgii i Polski. Projektującego dla ludzi biznesu, sztuki i nauki, jak i każdego ceniącego dobry design.

Ten piękny stół jest niezwykle praktyczny w użytkowaniu. Może stać się niebanalnym elementem wystroju wnętrza – salonu jak i jadalni. Minimalizm, harmonia, prostota, bezpretensjonalność – to kierunek przy tworzeniu tego projektu.

Stół świetnie wkomponuje się we wnętrze zarówno w stylu klasycznym, glamour, jak i nowoczesnym. Stół wykonany jest z litego drewna. Wielokrotnie nagradzano go w branżowych magazynach meblarskich, często wykorzystywany podczas sesji produktowych, a także w programach telewizyjnych.

Podstawę stołu stanowi masywny okrąg. Na nim usadowiono mocną konstrukcję w kształcie kwiatu tulipana, na której znajduje się konstrukcja blatu z możliwością rozkładania stołu o jedną lub więcej dostawek. Prezentowany stół drewniany został wykonany z drewna olchowo-dębowego. Jak na swój design i konstrukcję, jest niespotykanie stabilny. Istnieje możliwość wykonania stołu w innych rozmiarach, a także w rozbudowanej formie, np. w podstawie stołu może znaleźć się elipsa, a także mogą powstać dwie podstawy. Wszystko zależy od potrzeb – nasi stolarze gotowi są do realizacji najbardziej skomplikowanych projektów.

Na uwagę zasługuje piękny rysunek słoi krajowego dębu, który wyjątkowo okazale prezentuje się na blacie. Całość wykonana z litego drewna dębowego i olchowego oraz bardzo dokładnie wyselekcjonowanego wysokogatunkowego forniru i obłogu z litego drewna.

Bez względu na to, czy szukasz stołu drewnianego na wysoki połysk, o wykończeniu półmatowym czy matowym – ten projekt z pewnością doda uroku Twojemu wnętrzu.

W kolekcji Constancia znajdują się także:

- Stół glamour drewniany biały
- Witryna glamour biała
- Stylowa czarna witryna
- Komoda glamour biała
- Komoda glamour czarna
- Szeroka komoda glamour biała
- Szafka TV glamour biała

Stół w wersji nierozkładanej kosztuje 9.400 zł 


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)
OKUCIA: Uchwyty meblowe SIRO (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.WAŻNA INFORMACJA


AKTUALNOŚCI
  12.07.2024
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. K.K.Baczyńskiego 7
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry

Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar. Zapewniamy wsparcie projektowe.