MÓJ KOSZYK
Fabryka Mebli KANOWNIK – meble drewniane
Meble Kanownik na FB
szukaj
Fabryka Mebli Kanownik

Witryna Constancia Czarna


ID: KR014CZ
<<          >>

CENA
Oferta ważna do 27-07-2024
  
Wymiary: szerokość 123cm, wysokość 220cm, głębokość: 40cm.

Stylowa drewniana witryna w kolorze czarnym nawiązująca do stylu angielskiego, z elementami wykończenia w stylu starofrancuskim. Zdobienia frezowane z efektem ryflowania. Plecy witryny fornirowane naturalnym dębem. Eleganckie przeszklenia i prosta forma, w połączeniu z niebanalnymi rozwiązaniami, doda wnętrzu elegancji, ciepła i stylu. W cenie oświetlenie LED wnętrza przeszklonego

Drzwi i fronty witryny zbudowane z ramiaków, wykonane ze specjalnie dobranego klejonego drewna olchowego. Witryna stanowi świetne uzupełnienie wnętrz urządzonych w stylu vintage, retro, klasycznym, ale także glamour i shabby chic.

Ta ponadczasowa, czarna witryna zapewnia atrakcyjną ekspozycję zarówno szkła i porcelany, ale może także pełnić funkcję biblioteki – solidne, wzmocnione półki udźwigną domowe zbiory książek. Z kolei dobrze dobrane oświetlenie LED powoduje, że po zmroku witryna zyskuje dodatkowy klimat.

Witrynę wykonujemy z drewna sosnowego lub bukowego lakierowanego na gładko lakierem na wysoki połysk, półmat lub pełny mat. Możliwe jest także wykonanie witryny z drewna dębowego, który po lakierowaniu uzyska efekt widocznych słoi drewna.

W kolekcji Constancia znajdują się także:

- Witryna glamour biała
- Stół drewniany glamour
- Stół glamour drewniany biały
- Komoda glamour biała
- Komoda glamour czarna
- Szeroka komoda glamour biała
- Szafka TV glamour biała


   BARWY I OKUCIA

Oferujemy niemal wszystkie barwy i sposoby pokrycia mebli -
od nowoczesnych po postarzane. W zakresie okuć współpracujemy z firmą Arte. Poniżej znajdziesz wzorniki:

BARWY: paleta kolorów NCS (*.PDF)
BARWY: bejce firmy Sopur (link)
OKUCIA: Arte Metal Style Polska (link)
OKUCIA: Uchwyty meblowe SIRO (link)

Uwaga! kolory mają charakter poglądowy i mogą zależeć od jakości monitora. Ostateczny wybór koloru następuje wg wzornika we Wzorcowni.
   WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na specyfikę naszej produkcji zdjęcia mają charakter informacyjny, w celu inspiracji oraz prezentacji możliwości wykonania określonego rodzaju mebla. Ostateczny produkt może różnić się w detalach od prezentowanego na zdjęciu.

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, dlatego mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych, mieć dowolne rozmiary oraz wybarwienia i sposoby wykończeń.WAŻNA INFORMACJA


AKTUALNOŚCI
  12.07.2024
© KANOWNIK '2018
Wieliszew
ul. K.K.Baczyńskiego 7
Fabryka Mebli Kanownik
^ do góry

Producent mebli stylowych i nowoczesnych, nietypowych i pod wymiar. Zapewniamy wsparcie projektowe.